Інвестиції у майбутнє

Збір коштів на придбання мобільної рентгенівської системи для відділення інтенсивної терапії для дітей Інституту серця
 
 
Наш Фонд неодноразово організовував роботу по збору коштів для забезпечення обладнанням свого партнера ДУ «Інститут серця МОЗ України». Сьогодні ми розпочинаємо новий проект «Інвестиція у майбутнє» по збору коштів на придбання для відділення інтенсивної терапії дітей Інституту серця мобільної рентгенівської системи.
 
За роки діяльності медичне обладнання Інституту потребує заміни та оновлення, але у зв’язку з обмеженим фінансуванням пов’язаним з політичною та економічною обстановкою в країні придбати таке обладнання за рахунок коштів Державного бюджету сьогодні вкрай важко. Благодійний фонд «Серце на долоні» та Інститут серця пов’язують тривалі дружні та партнерські відносини, тому маючи бажання допомогти Інституту у оновленні медичного обладнання Фонд розпочинає збір коштів для придбання мобільної рентгенівської системи. Це рентгенівське обладнання вкрай потрібно для проведення діагностичних досліджень дітей, особливо немовлят, які перебувають у відділенні інтенсивної терапії для дітей. Нерідко маленьких пацієнтів не бажано транспортувати на іншій поверх, де знаходиться стаціонарний рентгенівський комплекс, бо це може становити загрозу їхньому стану або життю.
 
Орієнтовна вартість такого мобільного рентгенівського комплексу складає понад 4,3 млн. гривень. Чверть від цієї суми ми вже залучили, але нам потрібно зібрати ще три четвертих, а це дуже великі кошти. Ми знаємо як сьогодні стало важко жити, тому розуміємо, що не всі мають бажання надати власні кошти на придбання обладнання. Вкраїні є чимало хворих дітей та інших проблем, але ж якісне діагностичне обладнання значно допомагає забезпечити правильну методику лікування, що у свою чергу зменшує фінансове навантаження на пацієнта та веде його до скорішого одужання.
 
Звертаємось до всіх компаній, фірм, банків, підприємств  та небайдужих людей з надією на розуміння важливості проблеми, та з великим проханням приєднатися до цієї благородної справи.  Сподіваємось на підтримку та  можливу благодійну пожертву на придбання мобільної рентгенівської системи для дитячого відділення інтенсивної терапії Інституту Серця. Великі питання краще вирішувати разом, допоможіть нам створити ще одно добро!
 
Вкладаючи гроші в благородну справу, Ви забезпечуєте немовлят та дітей висококваліфікованою медичною допомогою, інвестуєте в здорове майбутнє покоління нашої країни.

Наші банківські реквізити:

Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ  37432793,
р/р 26001060714855 UAH в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банку: 320649
Призначення платежу: благодійна пожертва на придбання медичного обладнання.