Маленькій Соломії дуже потрібно врятувати сердечко!

Проект завершено. Спіральну систему придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
27 червня 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленьку дівчинку з села Колом'є Славутського району Хмельницької області Нікітчук Соломію. Малечі трохи більше рочку.
У дівчинки діагностували вроджені вади серця - відкрите овальне вікно і відкриту артеріальну протоку. Соломії необхідно ендоваскулярне закриття вад спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
У Фонд звернувся тато дівчинки Соломії, Нікітчук Юрій Геннадійович, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко його єдиною доньки.
Соломійка разом з батьками живе в селі, в приватному будинку разом з бабусею і дідусем, мама Іванна Едуардівна а знаходиться в декретній відпустці по догляду за малям, а тато Юрій Геннадійович, військовослужбовець, проходить службу в м Нетішин Хмельницької області. Доходи молодої сім'ї не дозволяють самостійно накопичити на серцевий імплант для доньки. Соломія дуже весела і життєрадісна дівчинка, любить фотографуватися і обожнює домашніх тварин. Батьки дуже хвилюються за сердечко донечки і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко малятка Соломії, підтримайте наш Проект !!!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Нікітчук Соломії.