Малюк Ярослав дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
21 червня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультован десятимісячний малюк - Кузьмик Ярослав з Волинської області Любомльського району села Куснища. У малюка діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока і ще супутні діагнози.
 
Ярослав разом з мамою, татом і старшим братом проживає в селі Куснища Любомильський району Волинської області. Папа - Кузьмик Микола Миколайович, тимчасово безробітний, а мама, Кузьмик Ірина Вікторівна, знаходиться в декретній відпустці по догляду за маленьким сином. Дохід сім'ї складається зі щомісячної допомоги на народження дитини, це 860 грн, допомоги родичів і тимчасових заробітків батька. Витрати на харчування і лікарську терапію для малюка забирають всі гроші, а ще потрібні підгузники, одяг і багато найнеобхіднішого. Фінансовий стан сім'ї дуже проблемний, а малюкові Ярославчику дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. До Фонду звернулася мама Ярославчика з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її малюка. 
 
Ми просимо всіх небайдужих людей з великим і добрим серцем, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко малюка Ярославчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Кузьмика Ярослава.