Простягніть руку допомоги маленькому Антону з багатодітної родини!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав ТОВ «Пластікс-Україна»
 
 
21серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований маленький хлопчик з села Киселівка Білозерського району Херсонської області Чумакін Антон, він народився 16 червня 2014 року.
Фахівці Інституту серця діагностували у Антона вроджену ваду серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки та додаткову ліву верхню порожнисту вену. Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 113 741 грн. 
 
Родина Антона, це мати, Чумакіна Оксана Олексіївна, та двоє старших братів, десятирічний Денис та дванадцятирічний Сергій. Мешкає родина у селі Киселівка Білозерського району Херсонської області у найманому будинку. Мати Антона тимчасово не працює, у селі важко знайти роботу. Фінансові статки родини складає держана допомога на дітей, разом це 6 700 грн. Цілком зрозуміло, що самотужки зібрати кошти на серцевий імплант для маленького сина немає ніякої маоливості. Головне бажання мами Оксани,  щоб сердечко її маленького синочка стало здоровим. Антон веселий та жвавий хлопчик, дуже полюбляє проводити час на вулиці та завжди допомагає мамі по господарству. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту - оклюдеру Nit Occlud Le для лікування вродженої вади серця у Антона до Фонду звернулася мати хлопчика.
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Nit Occlud Le, врятуйте сердечко маленького Антона! Підтримайте наш проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Чумакіна Антона.
 
Допомогти сердечку хлопчика можливо на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти». 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!