Простягніть руку допомоги маленькому Іванкові!

Кошти зібрані. Проект завершено
 
11 квітня 2016 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован маленький хлопчик - Тарасюк Іван. Вані ще немає і 4-х років, він народився 7 липня 2012 року. Після обстеження у хлопчика діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Івану необхідно ендоваскулярне закриття дефекту комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн. Крім вродженої вади серця у Вані ще синдром Дауна, він добра і сонячна дитина.
 
Ваня зростає в багатодітній родині Тарасюків, де крім нього виховується ще троє неповнолітніх дітей, братик Олександр, йому 1 рік і дві сестрички Софія 13 років і Карина 11 років. Живе родина в м Сарни Рівненської області. Працює в родині тільки мама, Жанна Володимирівна, кухарем в дитячому садку № 3 «Ялинка», а тато, Олександр Федорович, знаходиться в декреті по догляду за маленьким Сашком. Фінансові можливості сім'ї дуже обмежені і придбати самостійно такий дорогий видатковий матеріал, щоб врятувати сердечко маленького Івана вони не мають можливості.
За допомогою в наш Фонд звернулася мама Ванєчки, з проханням надати допомогу в придбанні дороговартісного витратного матеріалу для її сина.
Ось її лист;
«Доброго дня!
Наша сім’я проживає у місті Сарни Рівненської області. На даний час я знаходжусь у декретній відпустці. Чоловік не працює, він знаходиться вдома по догляду за дитиною інвалідом. Так сталось, що у нас народився Іванко з діагнозом синдром Дауна, який ще потребує операції на серці. В нашій родині не має таких коштів, щоб зробити таку операцію. Адже у нас четверо діток. Чоловік, якщо є змога то час від часу підробляє, але цього недостатньо, щоб зараз в наш час одягнути, накормити та виростити чотирьох діток. А ще коли хворіють , то ліки недешеві. Тому прошу війти в нашу ситуацію і допомогти Іванку бути здоровим та щасливим. Будемо дуже вдячні за допомогу та підтримку!»
 
Контактні телефони:
т.м. мами: 096-111-31-77; т.м. тата: 096-049-01-02.
 
Давайте всі разом об'єднаємося і врятуємо сердечко маленького Ванєчки!
 
Наші реквізити:

 

Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Тарасюка Івана.