Простягніть руку допомоги Вероніці з багатодітної родини!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
15 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була про консультована Салімовська Вероніка з мі.Маріуполя Донецької обл, яка народилась11 березня 2016 року. Фахівці Інституту серця діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки у центральній частині серця. Для у усунення цієї вродженої вади серця Верониці необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
 
Родина дівчинки, це мати, Салімовська Юлія Ярославівна, батько – Салімовський Володимир Валерійович, сестра близнючка Вікторія та шестирічний братик Мирон. 
Мешкає родина у місті Маріуполі Донецької області.. Мати Вероніки, працює інженером у цеху механічних випробувань металургійного комбінату ПАТ «МК «Азовсталь», та є основною годувальницею родини. Батько шукає постійну роботу, та зараз на тимчасових підробітках. Фінансові можливості багатодітної родини не дозволяють самотужки зібрати кошти на серцевий імплант для донечки. Головне бажання родині Салімовських, це щоб сердечко Вероніки стало здоровим. Вероніка, скромна та сором’язлива дівчинка, як всі діти дуже любить гратися разом з сестрою. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту - оклюдеру Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у Вероніки до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, врятуйте сердечко дівчинки! Підтримайте наш проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Салімовської Вероніки.
 
Допомогти сердечку дівчинки можна на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти». 
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!