Рятування серця Владислава залежить від вас!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
07 липня 2017 року виїзна бригада фахівців ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» у м. Рівному проконсультувала 14-ти річного хлопця  з м. Костопіль Рівненської області Федаса Владислава, який народився 22 січня 2003 року. У Владислава діагностували вроджену ваду серця – відкритий артеріальний проток.
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопцю  потрібно ендоваскулярне закриття дефекту відкритого артеріального протоку  з використанням спіральної системи Nit-Occlud PDA, вартість якої 60 562  грн.
 
Сім'я хлопчика, це мати, Федас Валентина Олексіївна. Мешкає родина у м. Костопіль Рівненської області у багатоквартирному будинку. Мати Владислава працює учителем Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу№6, та виховує сина самотужки. Головне бажання  мами Славка, щоб він був здоровий. Владислав спокійний, виважений хлопець, гарно навчається та у всьому допомагає мамі. Заробітної плати учителя ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дороговартісну спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина Валентина Олексіївна не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для чотирнадцятирічного Владислава до Фонду звернулася мати хлопчика Валентина Олексіївна. Ось її звернення.
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте серце хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Федаса Владислава.