Сердечку маленького Глєба дуже потрібна допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужим людям
 
 
21 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований маленький хлопчик з селища Каланчак Каланчацького району Херсонської області Плотніков Глєб, який народився 25 липня 2017 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. 
Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 60 027 грн. 
 
Родина Глєба - це мати, Плотнікова Валентина Валентинівна та батько Плотніков Дмитро Вікторович. Мешкає родина у невеликому приватному будиночку у селищі Каланчак Каланчацького району Херсонської області. Батьки Глєба не мають постійної роботи,  тільки сезонні підробітки. Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина. Від усього серця батьки бажають, щоб їх єдиний маленький син мав здорове сердечко. Глєб веселий та дуже активний хлопчик любить гратися та допомагати мамі на городі.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка маленького сина Глєба до Фонду звернулась мати хлопчика. Вона уклінно прохала всіх небайдужих людей врятувати сердечко її маленького синочка. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Плотнікова Глєба.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!