Сердечку Станіслава дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям
 
 
15 березня 2021 року в Інституті Серця був проконсультований хлопчик з м. Дрогобич Львівської обл. Краснобрижий Станіслав, який народився 14 лютого 2013 р. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – аневризма  міжпередсердної перетинки з проривом 8 мм. Для у усунення цієї вродженої вади серця Станіславу необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Краснобрижа Наталія Сергіївна, батько Краснобрижий Тарас Ігорович та старша сестра Анастасія, чотирнадцяти років. Проживає родина у квартирі звичайного багатоповерхового будинку, разом з ними мешкає бабуся, мати батька, Мартинюк Віра Павлівна та молодший брат батька – Хома Андрій Ігорович. Мати працює квіткарем по вирощуванню троянд у ТзОВ «Тандем», з заробітною платою біля п’яти з половиною тисяч гривень, а батько зараз у активному пошуку роботи.

Станіслав життєрадісний та добрий хлопчик, він залюбки навчається у школі та дуже хоче займатися спортом, але зараз за станом здоров’я це йому заборонено. Фінансові можливості родини достатньо обмежені та не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у Станіслава. Батьки дуже переживають за  свого найменшого сина та мріють про його здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Краснобрижного Станіслава до Фонду звернулася мати хлопчика.
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Станіслава!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Краснобрижого Станіслава.
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!