Серце Олександра потребує термінового порятунку!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
17 червня 2021 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» перебував на обстеженні шістнадцятирічний хлопець з м. Хмельницького Шевчук Олександр, який народився 22 вересня  2004 року. Олександру у  грудні 2019 року вже робили закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки, але ще один дефект, який залишився у серці не зменшився, тому його дуже терміново необхідно закрити, у хлопця також є інвалідність. Для усунення цієї вродженої вади серця Олександру потрібне ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн.  
 
Родина хлопця - це мати, Шевчук Наталія Андріївна, батько Шевчук Владислав Миколайович та старший брат Вадим, студент другого курсу стаціонару Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.  Проживає родина у батьківській хаті  у селі Олешин Хмельницького району Хмельницької області. Батько постійної роботи не має, а мати працює вчителем у Іванковецькому ліцеї Хмельницької міської Ради Хмельницької області, де і навчався Олександр. Зараз у хлопця випускні іспити та запланований вступ до вишу, він мріє бути програмістом. Олександр врівноважений, відповідальний хлопець, займається спортом, гарно навчається  допомагає батькам по господарству. 
Фінансові можливості родини достатньо обмежені та не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у Олександра. Батьки дуже переживають за  свого молодшого сина та мріють про його здорове серце. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування серця Шевчука Олександра до Фонду звернулася мати хлопця. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердце Олександра!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шевчука Олександра.
 
Хлопцю можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!