Серцю Кирила потрібна ваша підтримка!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
07 липня 2017 року виїзний бригадою фахівців ДУ «Інститут серця МОЗ України» в м Кам'янець-Подільський був проконсультирован маленький хлопчик - Зрячев Кирило, йому всього чотири рочки. У малюка діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Кирилу дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн. 
 
 
Сім'я Кирила живе в м.Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Мама, Унятицкая Анна Володимирівна, після декретної відпустки по догляду за другою дитиною вийшла на роботу, але змушена була звільнитися, тому що постійні застуди Кирила не дозволяли працювати. Тато, Олександр Вікторович, був приватним підприємцем, але змушений був закрити бізнес в зв'язку з відсутністю прибутку. Зараз обоє батьків тимчасово безробітні. Папа намагається хоч мінімально забезпечувати дружину і дітей, знаходить підробітки, але самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі.
 
До Фонду звернулася мама хлопчика з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її малюка.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Кирила!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду:.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Зрячева Кирила.