Вдруге допоможемо сердечку сонячного хлопчика Олега!

Проект завершено. Імплант – оклюдер Nit-Occlud Le VSD придбано завдяки ПрАТ «ВФ України»
 
 
20 грудня 2021 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» вже вдруге був проконсультований сонячний хлопчик з села Привороття Брусиловського р-ну Житомирської обл. Пількевич Олег, який народився 07 серпня 2012 року. У хлопчика вроджені вади серця та синдром Дауна.
 
31 жовтня 2018 року хлопчику у Інституті серця» вже було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки http://www.serdze.org.ua/report/pilkevich-oleg, а зараз Олегу потрібно усунення дефекту міжшлуночкової перетинки. За час, який пройшов з нашої першої зустрічі, розмір дефекту збільшився. Фахівці Інституту після проведення діагностики серця хлопчика рекомендують швидше усунути аневризматичне вип'ячування міжшлуночкової перетинки з проривом. 
 
Для усунення дефекту міжшлуночкової перетинки у серці Олега потрібне термінове ендоваскулярне закриття її серцевим імплантом – оклюдером Nit-Occlud Le VSD, вартість якої: 117 700 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Пількевич Світлана Василівна та батько Пількевич Олександр Анатолійович. Мешкає родина разом з батьками у невеликому приватному будиночку у селі Привороття Брусиловського району Житомирської області. Мати працює секретарем у Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а батько працює заступником директора у ПП «Привороття-АГРО». На прожиття у родини є невелика заробітна плата батька та мінімальна заробітна плата матері. Зрозуміло, що самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – – оклюдер Nit-Occlud Le VSD для лікування вродженої вади серця у Олежки родина не в змозі. Від усього серця батьки бажають, щоб їх єдиний синочок мав здорове сердечко. Олег веселий та дуже активний хлопчик любить гратися та допомагати мамі на городі.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка сина до Фонду звернулась мати хлопчика. Вона уклінно прохала всіх небайдужих людей врятувати сердечко її Олежки. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, давайте вдруге разом врятуємо сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ  37432793,
р/р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва,
МФО банку: 320649
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пількевича Олега.
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!