Врятуємо сердечко Яни разом!

Кошти зібрані. Проект завершено
 
 
14 червня 2016 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проконсультована дев'ятирічна дівчинка Крук Яна. Народилася вона 28 липня 2007 року. За результатами обстеження у Яни діагностували вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером Nit-Occlud в комплекті, вартість якого 86 884 грн.
 
За допомогою в наш Фонд звернулася мама Яни, Крук Людмила Миколаївна, з проханням надати допомогу в зборі грошей для придбання дороговартісного витратного матеріалу для доньки.
Ось її лист
«Я, Крук Людмила , мама Крук Яни із с. Рокитно Рівненської області. У моєї донечки виявили вроджену ваду серця дефект міжпересердної перегородки . Дівчинці майже 9 років. Лікарі попередили мене, що якщо не зробити операцію дитина в майбутньому може мати дуже великі ускладнення здоров’я, навіть із летальним випадком. Ця операція коштує гроші, які для мене є дуже великими. Я мама одиначка, виховую двох донечок. Працюю прибиральницею. Заробітна плата у мене не велика, тому самотужки не можу зібрати такі кошти. Батько дівчини від допомоги для лікування дитини відмовився. Моя сім’я економить вже на всьому, чому можна. Але коли я дивлюся на радісні очі своєї дитини, то готова на все. Допоможіть мені чим можете, я буду вам вдячна за найменшу допомогу  в лікуванні моєї донечки. Я, як і всі матері хочуть, щоб і моя дитина росла здоровою.
с. Рокитне,  Рокитнівського району Рівненської області»
 
 
Фонд разом з мамою Яни, усіма рідними та близькими звертається до всіх небайдужих людей, давайте всі разом об'єднаємося і врятуємо сердечко Яночки - маминої надії і допоможемо здійснити її мрії.
Для контакту м.т. тітки - Таїсії Валеріївни - т.м. + 38 (099) 058-04-69.

Наші реквізити:

Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Крук Яни.