Врятувати життя пацієнтів з хворобами серця

Проект завершено. Обладнання придбано

 

 

За статистикою, сьогодні в світі і в Україні проводиться до 70% операцій аорто-коронарного шунтування пацієнтам з хворобами і вадами серця.

Дана операція є високоефективною і відновлювальної, оскільки дозволяє тяжкохворим повернутися до активного та здорового способу життя після таких захворювань, як ішемічна хвороба серця та інфаркт міокарда. Але успіх будь-якої операції залежить не тільки від майстерності навіть самого кваліфікованого і досвідченого хірурга, а й від наявності сучасного і високотехнологічного устаткування.

 

В арсеналі сучасної медицини є чудовий і розумний прилад флуометр, який дозволяє перевірити, наскільки правильно і якісно виконано шунтування не після, а в процесі даної операції.

 

Благодійний фонд «Серце на долоні» проводить збір благодійних пожертвувань на придбання флуометра

 

Інститут серця - перша клініка у вітчизняній практиці, яка ввела флуометр - широковживаний за кордоном метод контролю потоку крові по шунтах під час операції. Він дозволяє принципово змінити тактику хірурга під час операції. Якщо раніше потік крові по шунтах оцінювався суб'єктивно, буквально - пальцями хірурга, то зараз ми маємо достовірний спосіб кількісної оцінки, що надає інформацію не тільки про швидкість кровотоку, але і про наявність можливого перешкоди току крові в басейні шунтіруемой судин. Також апарат має функцію візуалізації ультраструктур серця в процесі операції, що дає можливість достовірно визначити бляшки, по яких необхідно провести шунтування, не працюючи наосліп, визначити якість артерії для подальшого шунтування, знайти глибоко розташовані серцеві судини, перевірити безпеку маніпуляцій на аорті та інше.

 

Оснащення клініки таким апаратом, як флуометр є дуже важливим, так як від доступності такого обладнання іноді може залежати життя пацієнта. По-перше, це дозволить попередити ранні повторні оперативні втручання, а по-друге, забезпечить якісне відновлення кровотоку в потрібній ділянці серцевого м'яза.

 

Ми звертаємося до всіх небайдужих підтримати нашу ініціативу!
Кожен бажаючий може внести свій вклад, нехай навіть маленький, але дуже важливий!

Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м.Києва;
р / р 26001060714855,
МФО банку: 320649
Призначення платежу:
благодійне пожертвування на придбання флуометр