Врятувати життя пацієнтів з хворобами серця

Проект завершено. Обладнання придбано
 
У кожному медичному закладі будь-яке обладнання, що використовується в операційних блоках має бути якісним, сучасним і відповідати високим стандартам, щоб гарантувати бездоганне виконання хірургічних операцій.
Благодійний фонд "Серце на долоні" за роки дружби з ДУ "Інститут Серця МОЗ України" завжди намагався сприяти в придбанні медичного обладнання, що сприяє порятунку життів пацієнтів Інституту.
На сьогоднішній день ДУ «Інститут Серця МОЗ України» потребує оснащення операційного блоку електрохірургічним апаратом (коагулятором) "BOWA ARC 350".
 
Коагулятор "BOWA ARC 350" - серце і душа операційної, всі налаштування якого, необхідні для численних стандартних операцій, запрограмовані заздалегідь і піддаються постійному оновленню. Процесори всередині приладу постійно забезпечують оптимальне регулювання електричної дуги, а програми діагностики - максимальну безпеку.
На даний момент у Фонду є можливість виділити Інституту тільки половину потрібної суми на покупку вкрай необхідного електрохірургічного апарату.
 
Ми будемо дуже вдячні всім бажаючим підтримати і допомогти Фонду в реалізації такого важливого проекту, так як наявність даного обладнання допоможе фахівцям ДУ "Інститут Серця МОЗ України" рятувати ще більше людських сердець.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
+380 (44) 587 56 33
+380 (67) 244 38 01
 
або електронною поштою:
info@serdze.org.ua
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку