Здійснити диво під силу кожному з нас!

Проект завершено. Гроші надані Національним комітетом "Міс Україна"
 
 
У сімнадцять років життя сприймається як нескінченна низка подій і зовсім не віриться в те, що вона може раптово обірватися. У 
цьому віці хочеться мріяти і прагнути до втілення цих задумів у реальність! Хочеться любити і сподіватися на краще!
Оптимістична і життєрадісна Зінюк Марія яскравий тому приклад.
 
Тільки ось думки про те, що життя надзвичайно крихке і швидкоплинне, приходять їй в голову набагато частіше, ніж це слід в її віці. Причина в тому, що погіршується стан роботи серця.
 
Проживає Марія в Волинській області Старовижівському районі село Кримне.
У липні 2017 року Марія була проконсультована фахівцями Інституту Серця, які поставили їй діагноз - відкрита артеріальна протока і серцева недостатність I стадії.
 
Даний проток - це коротка судина, що з'єднує нисхідну аорту з легеневою артерією. Він життєво необхідний дитині в період внутрішньоутробного розвитку і, як правило, самостійно закривається через кілька годин або днів після того, як новонароджений зробив перший вдих. Але ось у Марії так, на жаль, не сталося. Її серце змушене систематично працювати з додатковим навантаженням, яку викликає даний дефект. Якщо нічого не робити, то стан буде тільки погіршуватися і, в кінцевому підсумку, призведе до плачевних наслідків.
Марії показана термінова операція, яка подарує молодій дівчині життя абсолютно здорової людини. Ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки системою Nit Occlud PDA коштує - 60 562 грн.
 
Це абсолютно непідйомна сума для великої родини Марини, в якій вона наймолодша з шести дітей. Турбота і фінансове утримання сім'ї повністю лежить на плечах мами Марії, Зінюк Людмили Антонівни, - матері-героїні (яка виховує шістьох дітей), пенсіонерки, яка продовжує працювати вчителем математики в місцевій школі (вже двадцять дев'ятий рік).
 
Сама Марія, закінчивши дев'ять класів школи, вступила до кулінарного училища, мріючи стати майстерним кухарем, оскільки, як пише сама дівчина:
«Кухня - моє найулюбленіше місце в будинку. Але моя вада годину від годині нагадує про себе, тим самим не даючі мені не те, що радувати своих близьких смачненьким, а й просто своєю посмішкою».
 
Давайте допоможемо молодий життєрадісною дівчині знайти ні з чим не порівнянне відчуття щастя від впевненості в завтрашньому дні!
 
Давайте подаруємо Марії життя, яке у неї тільки починається! Адже зробити диво під силу кожному з нас!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Зінюк Марії.