Vodafone Україна

 

Vodafone - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2015 року Vodafone надає послуги 454 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 12,5 мільйонам користувачів фіксованого інтернету.

Компанія веде активну діяльність в області корпоративної соціальної відповідальності та реалізує ряд соціальних проектів в сфері медицини, освіти, культури, екології, туризму. Найбільш відомі благодійні та соціальні проекти «Vodafone Україна»:
- благодійний проект "Добра справа в подарунок", спрямований на допомогу дітям з вродженими вадами серця,
- програма підтримка донорства крові "Лінія життя";
- проект «Телемедицина», спрямований на впровадження сучасних телекомунікаційних технологій в систему охорони здоров'я України;
- всеукраїнський конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних спеціальностей «Професіонали майбутнього»;
- культурно-освітній проект "Мобільна бібліотека";
- проект з розвитку туристичної інфраструктури українських міст "Vodafone Smart Routes";
- національна програма «Викидай правильно!», яка передбачає створення першої в Україні комплексної системи збору, зберігання і утилізації відпрацьованих акумуляторів та батарейок.