Дитячій реанімації Інституту серця дуже потрібний бронхоскоп!

Проект завершено. Обладнання придбано

 

Благодійний фонд “Серце на долоні” розуміючи, що за понад 8 років діяльності Інституту серця медичне обладнання його потребує заміни та оновлення, ми розпочали збір коштів для придбання інкубаційного фіброскопу для відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей.

 

 

Ми всі знаємо, що життя кожного новонародженого потребує особливого піклування, бо надто уразливе перед особливостями долі. Та наскільки ж воно крихке у тих малюків, які не встигнувши з’явитися в цьому світі, зазнали цілого розмаїття фізичних страждань, годі й уявити?!

 

Намагаючись врятувати ці крихітні життя й максимально полегшити їх біль, висококваліфіковані спеціалісти Інституту серця наполегливо, день за днем, роблять все від себе можливе, щоб з розряду мрій та сподівань, це перетворилося на непохитну реальність. Однак, щоб досягти максимально позитивного ефекту та допомогти своїм найменшим пацієнтам скоріше розпочати насолоджуватися життям, дуже важливим є бездоганна робота всього медичного устаткування. З чим, наразі, існують суттєві труднощі. Першочергова задача – придбання інкубаційного фіброскопу. Цей сучасний апарат допоможе вирішувати дуже багато проблем, які виникають під час довготривалого та тяжкого виходжування новонароджених та недоношених дітей після хірургічного лікування вроджених вад серця. А саме головне - придбання інкубаційного фіброскопу допоможе зберегти життя та значно прискорити одужання наших найменших пацієнтів.

З надією на розуміння важливості проблеми, звертаємось до Вас з проханням приєднатися до цієї благородної справи та надати  можливу благодійну пожертву на придбання інкубаційного фіброскопу.Будь ласка, допоможіть зберегти крихітні життя, що тільки-но починають свій шлях у цьому світі!

Вкладаючи гроші в благородну справу, Ви забезпечуєте немовлят та дітей висококваліфікованою медичною допомогою, інвестуєте в здорове майбутнє покоління нашої країни.

 

Наши реквізити:

Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ  37432793,

р/р 26001060714855 UAH в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва

МФО банку: 320649

Призначення платежу: благодійна пожертва на медичне обладнання.

 

Приєднуйтесь! Нам дуже потрібна Ваша допомога!