Допоможемо сердечку Михайла!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
02 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був проконсультований шестирічний хлопчик з села Требухів Броварського району Київської області Ушаньов Михайло, який народився 22 квітня 2011 року. У Михайла діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, дилатація правих відділів серця. 
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопцю  необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 98 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Ушаньова Тетяна Анатоліївна та старший брат Олександр. Мешкає родина у селі Требухів Броварського району Київської області. Мати Михайла – фізична особа підприємець, працює в магазині та самотужки виховує двох неповнолітніх дітей. Головне бажання  мами Михайла, щоб він був здоровий. Михайло веселий та дуже жвавий хлопчик, цікавиться усім на світі та разом з братом у всьому допомагає мамі. Дохід Тетяни Анатоліївни ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – оклюдер Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальний балоном для лікування вродженої вади серця у сина вона не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту  для шестирічного Михайла до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду:
 
Наші реквізити: 
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ушаньова Михайла.