Допоможемо сердечку Ярослава!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
10 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з м.Фастів Київської обл. Стецюк Ярослав, який народився 04 серпня 2010 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця – коарктацію аорти, дилатацію висхідної аорти та артеріальну гіпертензію.  Для Ярослава потрібно придбати покритий стент-графт для пластики аорти разом з BIB балон-катетером для встановлення стентів, щоб ендоваскулярним методом скорегувати вроджену ваду серця у хлопчика. Вартість цього витратного матеріалу 101 500 грн.
 
Корекція вродженої вади у Ярослава вимагає негайного вирішення, у хлопчика вже артеріальна гіпертензія, а наслідки цього діагнозу достатньо важкі.
 
Родина хлопчика, це мати, Стецюк Леся Сергіївна, батько Стецюк Володимир Миколайович, дві дорослі старші сестри живуть окремо. Мешкає родина у міста Фастів Київської області у приватному будинку. Мати Ярослава працює сімейним лікарем-педіатром у відділенні КНП ФРР Фастівського центру первинної медико-санітарної допомоги, а батько працює комірником на підприємству «УкрХімПостач», 2014 році воював у зоні АТО. 
 
Головне бажання батьків, щоб їх найменший синочок був здоровий. Заробітна плата батьків витрачається на прожиття та комунальні послуги, тому щоб самостійно зібрати кошти на дороговартісний серцевий імплант для сина підуть роки. Але сердечко Ярослава не може чекати. Ярослав навчається у загальноосвітній школі №7 м. Фастова, розвинений та активний хлопчина, займається карате та дуже любить комп’ютерні ігри. В нього є мрія власноруч розробити комп’ютерну гру. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання покритий стент-графту для пластики аорти разом з BIB балон-катетером для встановлення стентів для лікування вродженої вади серця у сина до Фонду звернулася мати хлопчика.
 
Ми звертаємося до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на дороговартісні витратні матеріали, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Стецюка Ярослава.
Серцю хлопчика можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті  http://www.serdze.org.ua , використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!