Маленькій Настусі дуже потрібно врятувати сердечко!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна" і небайдужих людей.
 
19 грудня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленьку дівчинку з м.Коломия Івано-Франківської області Дроник Анастасію. Малечі 30 січня 2018 року виповнюється 3 рочки.
У дівчинки діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Настусі необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн.
 
До Фонду звернулася мама дівчинки Анастасії, Дроник Вікторія Володимирівна, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її єдиної доньки.
Анастасія разом з батьками живе в приватному будинку м Коломия Івано-Франківської області. Мама дівчинки, Вікторія Володимирівна працює вихователем в дитячому садку № 19, а тато Сергій Петрович доглядає хворого родича. Місячні доходи молодої сім'ї становлять - зарплата мами, а це 3500 грн., Щось відкласти на серцевий імплант для дочки неможливо. Настя дуже весела і життєрадісна дівчинка, любить фотографуватися і грати з мамою і бабусею. Батьки дуже переживають за сердечко маляти і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко маленької Анастасії, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Дроник Анастасії.