Нехай сердечко Ганнусі стане здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки компанії "Vodafone Україна"

 

10 квітня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували дівчинку з села Рожнятівка Томашпільського району Вінницької області Берман Анну, дівчинці всього вісім років.

 

У Ганнусі діагностували вроджену  серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки, початкова дилатація правих відділів серця. Дівчинці необхідно термінове ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD, вартість якого: 98 000 грн.
 
Сім'я Ані - це мама-Берман Маргарита Степанівна і старший брат. Папа Берман Олександр Володимирович, помер в 2014 році.
 
Мама працює в селі листоношею і її зарплата не дозволяє хоч щось відкласти на придбання серцевого імпланта для доньки. Всі турботи про дітей лежать на плечах Маргарити Степанівни. Доходів сім'ї ледь вистачає на їжу. Аня дуже хороша, розумна і добра дівчинка, староста класу і ще відмінниця. Велика мамина радість, тому дуже важливо, щоб сердечко дівчинки швидше стало здоровим.
 
До Фонду звернулася мама Анни, Маргарита Степанівна, з проханням надати допомогу в залученні коштів для придбання дорогого серцевого імпланта для її дочки. Ось її лист.
Звертаємося до всіх, хто прочитав цей лист-крик матері, допоможіть врятувати сердечко маленької Ганнусі! За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або по електронній пошті.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Берман Анни.