Порятунок сердечка Олександра залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та ФОП Московченко Я.Р.
 
15 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з м. Вінниця Шендерук Олександр, який народився 04 червня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для у усунення цієї вродженої вади серця Олександру необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина Саши, це мати, Шендерук Марина Володимирівна, яка виховує сина самотужки. Мешкає родина у м. Вінниця у звичайній багатоповерхівці. Мати працює оператором 1с у ФОП «Пшеничний». Сашко відвідує дитячий садок , а іноді залишається у бабусі. Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у хлопчика. Олександр, приємний, усміхнений та грайливий хлопчик, матусина радість.  Головне бажання Марини Володимирівни, щоб її любий синочок якнайшвидше став здоровим.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Шендерук Олександра до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленького Сашка!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шендерук Олександра.
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!