Порятунок сердечка Володимира залежить від вас!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
03 червня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з м. Одеса Забірник Володимир, який народився 27 березня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Володимиру необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн
 
Родина хлопчика - це мати, Дмитренко Галина Володимирівна та батько Забірник Євген Володимирович. Проживає родина у квартирі звичайного багатоповерхового будинку. Мати працює держ. службовцем - завідувачкою сектору документообігу у Держлікслужбі Одеської області - та зараз знаходиться на межі скорочення, батько працює юристом у юридичній консультації з невеликою заробітною платнею близько семи тисяч гривень. На сьогодні, батько єдиний фінансово утримує родину. Володя життєрадісний та добрий хлопчик, він відвідує дитячий садочок, де із задоволенням займається математичними вправами, крім цього дуже любить гуляти у парку, кататися на самокаті та дивитися мультики. Фінансові можливості родини достатньо обмежені та не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у Володимира. Батьки дуже переживають за свого єдиного синочка та мріють про його здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Забірника Володимира до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Володимира!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Забірника Володимира.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!