Простягніть руку допомоги сердечку Дар’ї!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки Національному комітету "Міс Україна" та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
23 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з м. Ковель Волинської обл. Оніщук Дар’я, яка народилася 08 серпня 2001 року. У Дар’ї діагностована вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та мінімальна тристулкова недостатність. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн. 
 
Родина Дар’ї - це мати, Шевело Оксана Віталіївна, яка виховує доньку самотужки. Батько дитину не підтримує, спільно не проживає та знаходиться у розлученні з мамою Дарії. Мешкає родина у м. Ковель Волинської області. Мати працює лікарем-неврологом у неврологічному відділенні Ковельської центральної районної лікарні Ковельської МТМО. Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для  лікування вродженої вади серця у доньки. Дар’я дуже приємна, розумна та відкрита дівчина, зараз навчається грі на гітарі.  Головне бажання матері, щоб її люба донечка була здорова.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Оніщук Дар’ї до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Дар’ї!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Оніщук Дар’ї.
 
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!