Простягніть руку допомоги сердечку Єлизавети!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
22 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була проконсультована дівчина з с.Штанівка Білопільського р-ну Сумської обл. Костюченко Єлизавета, яка народилася 12 серпня 2003 року. Фахівці Інституту діагностували у Єлизавети вроджену ваду серця – відкрита артеріальна протока. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття її серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн. 
 
Родина Єлизавети - це мати, Костюченко Валентина Володимирівна, та дорослий старший брат Артем, 23 роки. Валентина Володимирівна з чоловіком у розлученні, та виховує доньку самотужки. Батько за рішенням суду надає щомісячні аліменти у сумі 500 грн. Мешкає родина у селі Штанівка Білопільського району Сумської області у батьківський хаті, має невелике господарство. Брат Єлизавети зараз шукає роботу. Мати працює технічним працівником службових приміщень у сільській школі, отримуючи мінімальну заробітну плату, та має інвалідність по зору. 
 
Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у доньки родина не в змозі. Єлизавета – студентка 1 курсу Сумського вищого училища мистецтв та культури імені Д.С. Бортнянського, дуже приємна, розумна та відкрита дівчина. Під час навчання проживає у гуртожитку училища, навчається за спеціальністю менеджмент соціокультурної діяльності, буде викладати гру на бандурі. Головне бажання матері, щоб її люба донечка була здорова.
 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Костюченко Єлизавети до Фонду звернулася мати дівчини. 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Єлизавети!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Костюченко Єлизавети.
 
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!