Простягніть руку допомоги сердечку Вікторії!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
 
13 травня 2019 року в ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з м. Луцька Волинської обл Поліщук Вікторія, яка народилася 09 липня 2008 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця Вікторії необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн.
 
Родина дівчинки - це мати, Поліщук Світлана Володимирівна та батько Поліщук Андрій Вячеславович. Мешкає родина у приватному будинку у місті Луцьку Волинської області. Мати працює продавцем продовольчих товарів у приватного підприємця, а батько тимчасово безробітний. Статки родини замалі, тому самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у единой донечки вони не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка доньки Вікторії до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Вікторії!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Поліщук Вікторії.
 
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!