Сердечко малечі Єви дуже чекає на вашу допомоги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
20 травня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленьку дівчинку з м.Києва Савченко Єву. Малеча народилася 04 липня 2016 р. Фахівці Інституту серця діагностували у Єви вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока і дилатація лівого шлуночка серця. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття пороку спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого використано 64 200.
 
До Фонду, за підтримкою, звернулася мама Єви, Савченко Тетяна Анатоліївна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її єдиної дитини.
Єва разом з батьками живе в місті Києві в звичайному багатоквартирному будинку. Мама дівчинки, Тетяна Анатоліївна, знаходиться в декретній відпустці по догляду за малям, а тато, Олександр Вікторович, головний годувальник у родині, працює водієм в компанії ТОВ «Автологістика». Якщо сім'я буде відкладати гроші на серцевий імплант, то пройдуть роки, поки збереться потрібна сума. У сердечка маленької Єви  немає часу чекати; нам всім дуже хочеться швидше вилікувати його.
Єва цікава маленька дівчинка, любить іграшки, а найбільше цілком володіти маминою увагою, слухати казки та грати в цікавій ігровій. Батьки дуже переживають за сердечко маленької донечки і просять допомоги, тому що самостійно зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Ми разом з сім'єю Савченко звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко маленької Єви, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Савченко Єви.
 
Малечі можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти".
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!