Сердечко маленької дівчинки Аріни в небезпеці!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано
 
 
24 березня 2017 року виїзною бригадою ДУ «Інститут серця МОЗ України» в м Вінниця була проконсультована маленька дівчинка з села Іванів Калинівського району Вінницької області Ковальчук Аріна, малечі ще немає і чотирьох років.
 
Фахівці діагностували у Аріни вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття дефекту відкритого артеріального протоку спіральної системою Nit-Occlud PDA, вартість якої - 60 562 грн.
 
Сім'я Аріни - це мама-Ковальчук Олена Ігорівна, тато - Ковальчук Сергій Іванович і молодший однорічний братик Максимка. Мама перебуває в декретній відпустці по догляду за маленьким сином, весь дохід сім'ї складається з зарплати тата і державної допомоги на дітей. Сергій Іванович працює в адміністрації ТОВ «Бетон-Центр» головним енергетиком з місячною зарплатою 5200 грн. Загальний дохід сім'ї невеликий і самостійно зібрати гроші на серцевий імплант для Аріни, вони не в змозі. Малеча дуже весела, життєрадісна і добра дівчинка, мамина помічниця. Батьки мріють, щоб сердечко Аріни швидше стало здоровим.
 
До Фонду звернулася сім'я Ковальчуків, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дорогого серцевого імпланта для їх маленької дочки. Ось цей лист.:
 
« Доброго дня, співчутливі та небайдужі люди!!!
Звертаємось до вас за допомогою в нашій, не простій ситуації. Нашій донечці Арінці трохи більше 3-х рочків. Вона весела, лагідна, життєрадісна дівчинка, маленьке янголятко. Донечка дуже любить співати, танцювати, перша помічниця у догляді за молодшим братиком. Їй усе цікаво! Вона з радістю пізнає світ, хоча…..
Ще будучі немовлям, ми дізнались про перший тяжкий діагноз, про перші обмеження в житті нашої дівчинки, це первинна лактозна недостатність, целіакція. Спочатку ми не знали як з цим жити, було неймовірно важко та страшно за здоров’я донечки. Але ми усі разом вистояли, не здались, звикли до вимушеного, складного та дуже дорогого харчування. Щомісяця ми замовляємо безглютенові та безлактозні продукти для Аріни з Італії.
Другим важким випробуванням для родини стало народження нашого синочка, якому при народженні встановили діагноз «гіпоплазія мозолистого тіла», але лікарі наголосили» Не здавайтесь, у  вашого сина є усі шанси бути здоровим малюком, але потрібно прикласти багато зусиль і звісно коштів»
І знову -  лікарі, аптеки!
Щомісяця проходимо з синочком дорого вартісні курси масажів, медикаментозне лікування. Іноді не вистачає ні коштів ні сил.
Позичаємо кошти у близьких, знайомих адже бачимо позитивні результати та  не аби яку любов, турботу нашої маленької донечки.
В кінці 2016 року ми дізналися у Вінницької дитячої обласній лікарні про новий діагноз Аріночки - відкрита артеріальна протока до 3 мм.
Лікарі повідомили нас про необхідність термінової операції, але оплатити вартість серцевого імпланту ми не в змозі. У нашій сем’ї працює тільки тато, я на роботу не можу вийти, бо знаходжусь у декретній відпустці. Грошей ледве вистачає на життя!!!
Будемо дуже вдячні за допомогу у лікуванні нашій донечки Арінки!
З повагою сім’я Ковальчуків.»
 
Звертаємося до всіх, хто прочитав цей лист і не залишився байдужим, допоможіть врятувати сердечко маленької Орисі! Всі разом ми обов'язково зможемо допомогти дитині!
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або по електронній пошті.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ковальчук Аріни.