Сердечко Павла потребує допомоги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки небайдужим людям
 
 
30 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з міста Миколаїв Пішл Павло, який народився 05 січня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у Павла вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 64 200 грн. 
 
Родина Павла, це мати, Пішл Ірина Миколаївна, яка самотужки виховує двох синів: чотирирічного Павла та сімнадцятирічного Миколу.  Батько хлопчаків, Пішл Олександр Олександрович,  помер у  березні 2016 року.
Зараз мати з двома синами, проживають разом у м. Миколаїв у квартирі батька. Старший син закінчує навчання у школі та мріє вступити до Миколаївського морського училища. Ірина Миколаївна зараз не працює, бо Павло часто хворіє та не може відвідувати дитячого садка. Фінансові можливості родини складаються з державної допомоги по втраті годувальника, тому не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA, для лікування вродженої вади серця у меншого сина. 
Маленький Павло дуже активний, розумний та жвавий хлопчик, його мама більш за все мріє, щоб її любий хлопчик був здоровий.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Пішл Павла до Фонду звернулася мати хлопчика.
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, врятуйте сердечко маленького Павла!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пішла Павла.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!