Сердечку Олександри дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям

 

 

18 квітня 2019 року виїзною бригадою фахівців з ДУ «Інститут Серця МОЗ України» у місті Чернівці була про консультована студентка першого курсу Буковинського державного медичного університету Воронова Олександра з міста Чернівці, яка народилася 24 вересня 2002 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчини вроджену ваду серця – аневризму міжпередсердної перетинки з проривом. Олександрі терміново потрібно провести ендоваскулярне закриття врдженої вади серця окклюдером FigullaFlexIIASDз системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.

 

Живе дівчина у дуже незвичайній родині Морару, яка опікує десять дітей та має шістьох власних. Олександра перша взята під опіку дівчина.

На сьогодні в орендованому будинку спільно проживає 15 чоловік разом з опікунами Морару Світланой Вікторівной та її чоловіком Морару Віктором Маріновичем.

 

Під опікою у цій родині перебуває четверо дітей інвалідів дитинства з різним ступенем інвалідності. Родина велика, щоб розмістити таку кількість дітей потрібне велике помешкання, яке їм надали в безоплатне користування, за умови сплати комунальних послуг, а всім відомо які вони зараз великі.

 

Світлана Вікторівна разом з чоловіком доглядає підопічних, створюючи для всіх дітлахів родинний затишок. Фінансові можливості великої родини складає державна допомога на підопічних та дітей інвалідів, тому врятувати сердечко Олександри самотужки немає ніякої можливості. Про проблеми з серцем у дівчини стало відомо місяць тому на виїзної консультації фахівців Інституту серця, від цієї новини Світлана Вікторівна ще не може оговтатися.

Олександра дуже приємна, доброзичлива та розумна дівчина. Закінчила музичну школу по класу гри на фортепіано та скрипці. Дуже любить співати та допомагати мамі - опікуну готувати на всю велику родину їжу, а також у вільний час робить сестричкам гарні зачіски. Мрія Олександри стати хірургом та рятувати життя. Давайте всі разом допоможемо її мрії здійснитися!

 

З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка підопічної Олександри, до Фонду звернулася Світлана Вікторівна –опікун дівчини.

 

Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати кошти на серцевий імплант, врятуйте серце гарної дівчини!

 

За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty

Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649

р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ

Призначення платежу: благодійна пожертвана лікування Вороновій Олександри.

Діувчині можна допомогти,зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанкуна нашомусайтіhttp://www.serdze.org.ua/,використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву».

Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!