Сердечку Руслана дуже потрібна ваша допомога!

Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру Борисовичу, Милановичу Івану Сергійовичу, ФОП Маруненко Г.Г., та небайдужим людям
 
25 серпня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з села Гриненки Тульчинського району Вінницької області Пащенко Руслан, який народився 16 лютого 2012 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.
Для усунення цієї вродженої вади серця Руслану необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Пащенко Вікторія Вікторівна, батько Пащенко Сергій Григорович та молодший дворічний братик Мирон. Проживає сім’я у невеликому приватному будиночку у селі Гриненки Тульчинського району Вінницької області. Мати зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за маленьким Мироном, а до цього працювала  у ТОВ "Тульчинм'ясо" на посаді машиніста із прання та ремонту одягу, батько і зараз працює на цьому підприємстві формувальником ковбасних виробів, його заробітна плата у середньому складає біля 11 000 грн. Сім'я не має фінансової можливості самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у старшого сина. Русланчик веселий і енергійний хлопчик, який дуже любить гратися зі своїм меншим братиком мироном, відвідує гурток народного танцю, а також полюбляє грати у шахи. Батьки дуже переживають за свого синочка та мріють про його здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Пащенка Руслана до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Русланчика!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пащенка Руслана.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!