Серце Івана потребує термінового порятунку!

Проект зі збору коштів на покритий стент-графт для пластики аорти Covered CP Stent CP8Z28-CVRD і балон-катетер для встановлення стенту BIB BB040 завершено завдяки ПрАТ «ВФ України»
 
4 листопада 2020 року до дитячого відділення ДУ «Інститут серця МОЗ України» був госпіталізований  з метою дообстеження  тринадцятирічний хлопець з міста Бровари  Київської обл. – Гараєв Іван. Хлопчик народився 27 липня  2007 р. Після проведення обстеження фахівцями Інституту серця йому був встановлений діагноз: коарктація аорти, помірна аортальна недостатність і аортальна гіпертензія.
Корекція вродженої вади у Івана потребує негайного вирішення, у хлопчика вже аортальна гіпертензія, а наслідки цього діагнозу вкрай важкі.
 
Для Івана потрібно терміново купити покритий стент-графт для пластики аорти Covered CP Stent CP8Z28-CVRD та балон-катетер для встановлення стенту BIB BB040, щоб ендоваскулярним методом усунути вроджену ваду серця. Вартість покритого стенту для коарктації аорти разом з БІП балоном для доставки стента 101 600 грн.
 
Іван з мамою, старшою сестрою Ангеліною, молодшим братом Давидом, від іншого батька, та бабусею проживають у невеликому житловому будинку у місті Бровари Київської області.  Батько Ангеліни та Івана - Зюзько Руслан Володимирович з родиною не проживає, та матеріально дітей не підтримує, зараз у нього вже інша родина. Практично всіх дітей утримує мати - Сич Тамара Захидівна та її новий чоловік. Працює Тамара  Захидівна  педіатричною медичною сестрою у  приватній лікарні «Адоніс». Але самотужки придбати дороговартісний витратний матеріал  для Івана родина не в змозі. Іван дуже приємний та гарний хлопчик, дуже любить грати з друзями у футбол, але зараз цього не може собі дозволити - хворе серце. Головне бажання багатодітної родини, щоб їх любий Іванко був здоровий.
 
З проханням надати допомогу у придбанні необхідних матеріалів: покритого стент-графту для пластики аорти Covered CP Stent CP8Z28-CVRD та балон-катетеру для встановлення стенту BIB BB040 для рятування сердечка Гараєва Івана до Фонду звернулася мати хлопчика. Ось її звернення.
 
Ми звертаємось до  всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на стент з балоном для майбутнього футболіста!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ  37432793,
р/р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва,
МФО банку: 320649
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гараєва Івана.
Хлопцю можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!