Станемо для маленького Артура добрими чарівниками!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки  МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»та пожертвам небайдужих людей
 
9 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був про консультований маленький хлопчик з села Оселівка Кельменецького району Чернівецької області Фостей Артур, який народився 12 березня 2015 року. У Артура діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки у центральній частині серця. Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Фостей Аліна Василівна. Батько разом з родиною не проживає та виховувати малечу не допомагає. Мешкає родина у селі Оселівка Кельменецького району Чернівецької області. Мати Артура постійної роботи не має, іноді їздить на заробітки та самотужки виховує маленького сина. Коли мати працює хлопчик залишається з дідусем. Головне бажання  мами Артурчика, щоб він був здоровий. Хлопчик тихий та сором’язливий, дуже любить матусю та дідуся. Доходи родини Фостей практично мізерні, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – оклюдер Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальний балоном для лікування вродженої вади серця у сина це захмарна мрія. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту  для трирічного Артура до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Фостей Артура.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!