Станемо для Серафима добрими чарівниками!

Проект завершено. Спіральну систему придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»

 

09 жовтня 2017 року виїзною бригадою фахівців ДУ «Інститут серця МОЗ України» в м.Чернівці був проконсультований маленький хлопчик - Швець Серафим, йому майже 3 рочки. У малюка діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку.Серафиму дуже потрібне ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого використано 64 093 грн.

 

Сім'я Серафима живе в селі Романківці Сокирянського району Чернівецької області. Мама, Швець Світлана Василівна, перебуваючи в декретній відпустці по догляду за дитиною, за сумісництвом підробляє продавцем в продовольчому магазині. Батько, Швець Василь Миколайович, офіційного працевлаштування не має, і спільно з дружиною і дитиною не проживає. Дохід сім'ї дуже невеликий, мама і бабуся дуже переживають за сердечко маленького Серафима і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
Звертаємося до всіх, хто прочитав цей лист-біль і надію матері, допоможіть врятувати сердечко маленького Серафима. Станьте для нього Чарівниками!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: 
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Швець Серафима