Владислав з багатодітної сім'ї потребує допомоги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»

 

 

19 січня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован дев'ятирічний хлопчик Скибан Владислав з села Плужне Ізяславського району Хмельницької області. Він народився 11 жовтня 2009 року. Після обстеження у хлопчика діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Владиславу необхідно ендоваскулярне закриття дефекту комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн

 

Сім'я Владислава - це мама, Красько Людмила Олександрівна, вітчим і два молодших братика. Рідний батько Владислава колишню сім'ю не підтримує. Зараз мама перебуває в декретній відпустці по догляду за наймолодшим братиком, а вітчим працює один, але його заробітку ледве вистачає на найнагальніші потреби. Родина  арендує житло, власного поки немає. Загальний дохід сім'ї трохи більше 3000 грн. Цих грошей ледь вистачає на оплату житла, комунальних послуг і ледве-ледве на найнеобхідніше. Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. До Фонду звернулася мама Владислава, з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її старшого сина.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Владислава!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Скибан Владислава.