Врятуємо сердечко маленького Олександра!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
20 грудня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультований маленький хлопчик - Філіпюк Саша, йому майже 4 рочки. У малюка діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока.
Олександру дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн.
 
Багатодітна сім'я Саші живе в селі Козин Радивилівського району Рівненської області. Мама, Філіпюк Ольга Миколаївна, не працює і займається домашнім господарством і трьома дітьми: десятирічним Юрієм, шестирічним Андрієм і 4-х річним Олександром. Батько, Філіпюк Михайло Леонтійовіч, має тимчасове працевлаштування з мінімальною зарплатнею. Дохід багатодітної сім'ї дуже невеликий, і самостійно зібрати таку велику суму грошей, щоб придбати серцевий імплант і врятувати сердечко молодшого сина вони не в змозі.
 
Звертаємося до всіх, хто прочитав лист-надію матері, допоможіть врятувати сердечко маленького Сашка. Станьте для нього Чарівниками!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Філіпюк Олександра.