Врятуємо сердечко маленького Олександра разом!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
22 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований маленький хлопчик з с.м.т. Тиврів Тиврівського р-ну Вінницької обл. Олійник Олександр, який народився 12 вересня 2017 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку та дилатацію лівого шлуночка. Для у усунення цієї вродженої вади серця Сашку необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн. 
 
Родина хлопчика - це мати, Олійник Катерина Вікторівна, яка виховує синочка одна. Мешкає родина у двокімнатній квартирі разом з батьками у звичайному п’ятиповерховому будинку у с.м.т. Тиврів Тиврівського району Вінницької області. Мати зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за маленьким Олександром та отримує державну допомогу на дитину. Фінансові можливості родини дуже обмежені, тому самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у маленького синочка вони не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Олександра до  Фонду звернулася мати хлопчика, яка дуже переживає за здоров’я маленького синочка. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленького Олександра!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Олійника Олександра.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!