Врятуємо сердечко маленької Анастасії!

Проект завершено. Гроші на серцевий імплант зібрані.

10 березня 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували маленьку дівчинку з м.Житомира Куликовську Анастасію. Малечі ще не виповнилося і 4-х років. У дівчинки діагностували вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Настусі необхідно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD, вартість якого на сьогодні: 98 000 грн

 
До Фонду звернулася мама дівчинки Анастасії, Куликівська Ірина Казимирівна, яка одна виховує дівчинку, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дорогого витратного матеріалу, щоб врятувати сердечко її єдиної доньки:
 
«Доброго дня! 
Від народження Анастасія активна, позитивна та щаслива дитина, але в 3-х місячному віці лікарі діагностували вроджену ваду серця, с того часу дитина на постійному обстежені у спеціалістів. Були надії на диво що все минеться, але час йде і на превеликий жаль нічого не сталося. Тепер їй вже 3,5 роки і вона потребує термінової операції.
Анастасія виховується без батька, мати (Я) працює щоб забезпечити родину, але цього звісно не вистачає для того щоб вилікувати дитину.
Я дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти Анастасії, щоб вона могла жити повноцінним життям. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу. 
З повагою та надією, Ірина Куликівська, м. Житомир»
 
Звертаємося до всіх, хто прочитав цей лист-біль і надію матері, допоможіть врятувати сердечко маленької Настусі!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або електронною поштою
 

Наші реквізити:

Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Куликовської Анастасії.