Врятуємо сердечко Ростислава!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
18 квітня 2019 року виїзною бригадою фахівців з  ДУ «Інститут Серця МОЗ України» у місті Чернівці був проконсультований хлопець, студент першого курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею з села Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області  Лакуста Ростислав, який народився 23 травня 2001 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопця вроджену ваду серця – аневризму міжпередсердної перетинки з двома проривами, гемо динамічно значимими та значну дилатацію правих відділів серця. 
 
Ростиславу терміново потрібно провести ендоваскулярне закриття врдженої вади серця окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина хлопця, це мати, Лакуста Людмила Дмитрівна та молодша сестричка – шестирічна Софійка, з батьком дітей мати в розлученні. Мешкає родина у приватному будинку у селі Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області. Людмила Дмитрівна працює вишивальницею у ПП «Ауріка-2000». 
Фінансові можливості родини досить обмежені і складаються з невеликої заробітної плати матері, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант - окклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, родина не має ніякої можливості. 
Ростислав спокійний, врівноважений хлопець, полюбляє рибалити з друзями, по закінченню ліцею хоче стати гарним верстатником широкого профілю.
Від усього серця мати та молодша сестричка бажають, щоб їх  старший син та брат мав здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка сина Ростислава, до Фонду звернулася мати хлопця. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати кошти на серцевий імплант, врятуйте серце хлопця!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Лакусти Ростислава.
Хлопцю можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!