Врятуємо сердечко Володі!

Проект завершено. Спіральну систему придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
13 лютого 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» був вдруге проконсультирован одинадцятирічний хлопчик - Остатній Володя, який разом з сім'єю тимчасово проживає в м.Києві.Ще 10 грудня 2013 року біля Володі діагностували вроджений порок серця - відкрита артеріальна протока. Сьогодні стан вже погіршився, до відкритого артеріального протоку у хлопчика додалася початкова легенева гіпертензія і бронхіальна астма, тому Володі потрібно терміново ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
 
Сім'я Володі - це мама Наталя Олегівна, тато Володимир Васильович і молодший брат Ярослав. Тато працює водієм на власному автомобілі в будівельній компанії, зарплата залежить від кількості заявок на перевезення, а мама - домогосподарка, тому що сини часто хворіють. Загальний дохід родини трохи більше 8000 грн. Цих ледь грошей вистачає на оплату знімною квартири, комунальних послуг і ледве-ледве на найнеобхідніше. Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. В Фонду звернулася мама Володі з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її старшого сина.
Ось її лист:
«Я , Остатня  Наталія Олегівна 12.05.1981 року народження, проживаю в м. Києві по вул.. Харківське шосе….. зі своєю сім’єю: чоловік – остатній Володимир Васильович,06.02.1982 року народження ,працює водієм на власному автомобілі на будівельній фірмі, зарплата залежить від кількості замовлень. Син – Остатній Володимир Володимирович, 07.02.2006 року, учень четвертого класу. Від самого народження дитина хворіє, лежав у реанімації, у патології для новонароджених,спостерігалися у невролога, психолога,дефектолога,
 Тому що при народженні стояв діагноз: перинатальна гіпоксія. Були проблеми з кішечнік лежалі у інфекційному відділенні, постійні вірусні захворювання,бронхіти все це переросло у бронхіальну астму. Зараз лікуємося та спостерігаємося у алерголога, Ваду серця виявили 4 роки тому, коли почалися обструкції та звернулися до пульмонолога. На даний час потрібна дорого вартісна операція, як можна швидше, тому,що за останній рік почастішали обструкції та задишка . Другий син Остатній Ярослав Володимирович,22.02.2010 року народження навчається у першому класі. Я ніде не працюю, тому,що дитина постійно хворіє, не маю можливості. Так як коштів, які отримує наша родина вистачає лише на прожиття та лікування, і то не завжди, ми не можемо назбирати таку суму на серцевий імплант. Вимушені жити на найманій квартирі, тому, що за місцем прописки, не можна знайти роботи, щоб оплачувати постійне лікування старшого сина, крім цього в нього алергія і він не може знаходитися у селі більше ніж 2 дні. 
……
Ми просимо усіх небайдужих людей з великим серцем врятувати серце нашого сина. Будемо вдячні за будь яку допомогу.»
 
Звертаємося до всіх людей з великим і добрим серцем, допоможіть врятувати сердечко Володимиру! За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або по електронній пошті.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування остатня Володимира.