Програми фонду

Порятунок сердечка Олександра залежить від вас!

15 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з м. Вінниця Шендерук Олександр, який народився 04 червня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для у усунення цієї вродженої вади серця Олександру необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.

Сердечку Олександри дуже потрібна ваша допомога!

18 квітня 2019 року виїзною бригадою фахівців з ДУ «Інститут Серця МОЗ України» у місті Чернівці була про консультована студентка першого курсу Буковинського державного медичного університету Воронова Олександра з міста Чернівці, яка народилася 24 вересня 2002 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчини вроджену ваду серця – аневризму міжпередсердної перетинки з проривом. Олександрі терміново потрібно провести ендоваскулярне закриття врдженої вади серця окклюдером FigullaFlexIIASDз системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.

Врятуємо сердечко Ростислава!

18 квітня 2019 року виїзною бригадою фахівців з  ДУ «Інститут Серця МОЗ України» у місті Чернівці був проконсультований хлопець, студент першого курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею з села Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області  Лакуста Ростислав, який народився 23 травня 2001 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопця вроджену ваду серця – аневризму міжпередсердної перетинки з двома проривами, гемо динамічно значимими та значну дилатацію правих відділів серця. 

Маленький Роман чекає на вашу допомогу!

25 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з м.Ірпінь Київської обл Дерюгін Роман, який народився 28 березня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку та невелику дилатацію лівого шлуночка та стовбура легеневої артерії. Для усунення цієї вродженої вади серця Роману необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн. 

Врятуємо сердечко Даніеля вдруге!

19 квітня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» на консультації був хлопчик з Бердичева Житомирської обл. Шевченко Даніель, йому майже чотирнадцять років, він народився 12 лютого 2005 року.
10 жовтня 2018 року хлопчикові вже було проведено в Інституті Серця рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. Ми з вами збирали Даніелю на серцевий імплант гроші. Нам допоміг наш партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Сьогодні хлопчикові потрібно провести корекцію ще однієї вродженої вади серця - дефект міжшлуночкової перегородки в перімембранозной частини з проривами.

Допоможемо сердечку Дєміда!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям 
 

Врятуємо сердечко Олександра з багатодітної родини разом!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам ТОВ «ВФ Ритейл»

Простягніть руку допомоги серцю Діани!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»

Кожна покупка у Vodafone стає доброю справою

17-04-2019
Нам дуже приємно розповісти про новий проект наших партнерів компанії Vodafone, який спрямований на рятування дітей з вродженими вадами серця. Це дуже гарна новина!
Відтепер будь-яка покупка в магазині Vodafone автоматично стає доброю справою. 
Адже з кожного чеку Vodafone Retail відраховує 2 гривні на благодійний проект «Добра справа у подарунок». 

Зробимо сердечко Мирослави здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України" і небайдужим людям