Програми фонду

Порятунок сердечка Софії залежить від вас!

26 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була про консультована дівчинка з м. Херсона Касаткіна Софія, яка народилася 29 липня 2009 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для у усунення цієї вродженої вади серця Софії необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 

Порятунок сердечка Надії залежить від вас!

25 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з с. Криве Тячівського р-ну Закарпатської обл. Крулько Надія, яка народилася 24 липня 2003 року. Фахівці Інституту діагностували у Надії вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки у центральній частині та пролапс мітрального клапана. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 

Маленька Валерія дуже чекає на вашу допомогу!

13 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована маленька дівчинка з м.Рівного Рівненської обл Антонюк Валерія, яка народилася 25 червня 2016 року. Фахівці Інституту діагностували у малечі вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця дівчинці потрібна термінова ендоваскулярна операція із застосуванням серцевого імпланту – окклюдер для усунення відкритої артеріальної протоки Nit-Occlud PDA-R. Вартість такого витратного матеріалу 77 040 грн.

Допоможемо сердечку Ярослава!

10 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з м.Фастів Київської обл. Стецюк Ярослав, який народився 04 серпня 2010 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця – коарктацію аорти, дилатацію висхідної аорти та артеріальну гіпертензію.  Для Ярослава потрібно придбати покритий стент-графт для пластики аорти разом з BIB балон-катетером для встановлення стентів, щоб ендоваскулярним методом скорегувати вроджену ваду серця у хлопчика. Вартість цього витратного матеріалу 101 500 грн.

Сердечку Івана дуже потрібна ваша допомога!

07 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з м.Сєвєродонецьк Луганської обл. Жестовський Іван, який народився 18 липня 2006 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Івана вроджену ваду серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки та мінімальну аортальну недостатність. Для усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 108 605 грн. 

Сердечко Павла потребує допомоги!

30 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з міста Миколаїв Пішл Павло, який народився 05 січня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у Павла вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 64 200 грн. 

Простягніть руку допомоги сердечку Вікторії!

13 травня 2019 року в ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчинка з м. Луцька Волинської обл Поліщук Вікторія, яка народилася 09 липня 2008 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця Вікторії необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн.

Врятуємо сердечко маленького Олександра разом!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 

Простягніть руку допомоги сердечку Єлизавети!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 

Сердечко малечі Єви дуже чекає на вашу допомоги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям