Аіріней Іван

24 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований дев’ятирічний хлопчик Аіріней Іван з  села Перташивка, Герцаївського району Чернівецької області. У родині Івана крім нього ще 7 братів. 
 
Фахівці Інституту серця діагностували у хлопчика вродженуа ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки, але діагноз ще ускладнювався онкологією - лімфогранулематоз ІV ст. у стадії ремісії. 
Хлопчику потрібна термінова ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.  Цей окклюдер для рятування сердечка Івана був наданий з відстрочкою платежу, тому, що проводити ендоваскулярне втручання потрібно було терміново.
 
30 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Аірінею Івану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 01 листопада у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
 
З проханням надати допомогу в оплаті серцевого імпланту для Івана ми звернулись до наших друзів МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», і отримали підтримку. 
Ми, разом з Іваном, його батьками та сімома братами завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який, як завжди, допоміг нам врятувати сердечко хлопчика. 
Іванко, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!