Андрущенко Анастасія

02 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована госпіталізовано студентку з м. Києва Андрущенко Анастасію. Вона народилася у багатодітній родині 17 грудня 1999 року. У Анастасії вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки, дилатацію правих відділів серця, відносну тристулкову недостатність ІУ-ІІ ст. та ознаки помірної легеневої гіпертензії. 
 
Дівчина потребувала термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Штомпель Ірина Миколаївна. Фонд розпочав проект «Сердечко Анастасії потребує термінової допомоги!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про Анастасію та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Анастасії запропонувалв людина з великим серцем – Злочевський В.В. та наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки їх підтримці, необхідний серцевий імплант для рятування сердечка дівчини був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
03 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Андрущенко Анастасії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 05 жовтня у задовільному стані дівчину було виписано додому.
 
Ми, разом з Анастасією, всіма її близькими та рідними, щиро вдячні Злочевському В.В та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», яки разом забезпечили покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчини. 
Анастасія, бажаємо тобі щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення мрій! Хай щастить!