Анопа Дємід

25 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з міста Харкова Анопа Дємід, який народився 12 лютого 2013 року. У хлопчика вроджена вада серця – аневризматичне вип’ячування міжпередсердної перетинки з проривом по типу вторинного дефекту міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця.  Дєміду необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Дєміда – Тетяна Сергіївна.  Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Деміда!», та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhemo-serdechku-demida та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку хлопчика відразу прийшов МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
26 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Анопі Дєміду. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 28 червня  у задовільному стані та з чудовою посмішкою хлопчик був виписаний додому. Як раділи його батьки!
Ми, разом з Дємідом, та його батьками, щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятував йому життя. 
Рости великим та здоровим Дєміде, нехай твої мрії здійснюються. Всього найкращого!