Антонюк Валерія

04 вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано трирічну дівчинку з міста Рівного Рівненської області Антонюк Валерію, яка народилася 25 червня 2016 року. У Лерочки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Валерії – Антонюк Марина Олександрівна. Ми розпочали проект «Маленька Валерія дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/malenka-valeriya-duzhe-chekae-na-vashu-...  та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для маленької Лерочки, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
05 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Антонюк Валерії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 07 вересня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з Валерією, її батьками та старшим братом, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Лерочка, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!