Архангельський Ігор

20 листопада 2017 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленького хлопчика Архангельського Ігоря з міста Києва, йому ще немає і двох років. У Ігоря з першого дня народження були проблеми з серцем. Це важка вроджена вада серця; повна атріовентрикулярна комунікація, збалансована форма. Невеликий мітральний стеноз. Відкрите овальне вікно. На третьому місяці після народження малеча перенесла перше оперативне втручання – звужування легеневої артерії та перев’язку відкритої артеріальної протоки.
 
Але перша операція не принесла бажаного результату, тому для надання невідкладної допомоги хлопчику, за два місяці провели три операції з застосуванням апарату штучного кровообігу. Кожне оперативне втручання вимагало дороговартісного витратного матеріалу - оксигенатору. 2 оксигенатори батьки придбали самотужки із залученням друзів та родичів. Але потім катастрофічно не вистачало коштів на третій, але ціна питання – життя Ігоря. Ми не мали змогли відмовити в придбанні третього оксигенатору, який коштував 10 800 грн. 
За допомогою до Фонду звернулась, мама Ігоря, Єлизавета Миколаївна.
 
 
Завдяки допомозі наших  благодійників  ми змогли  у найкоротший термін придбати необхідний витратний матеріал та врятувати життя маленькому Ігорю. .
 
 
 
Ми, разом з маленьким Ігорем та його батьками від щирого серця вдячні всім хто надав допомогу  та підтримку, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу, що дозволило 16 січня 2018 року у задовільному стані виписати маленького хлопчика та відправити його додому.
 
Бажаємо Ігорю та всій родині Архангельських здоров’я, щастя та мирного неба!