Архангельський Ігор

04 липня 2018 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було вже в четвертий раз госпіталізовано маленького хлопчика Архангельського Ігоря з міста Києва, йому ще немає і двох років. У Ігоря з першого дня народження були проблеми з серцем. Це важка вроджена вада серця; повна атриовентрикулярна комунікація, збалансована форма. Невеликий мітральний стеноз. Відкрите овальне вікно. На третьому місяці після народження малеча перенесла перше оперативне втручання – звужування легеневої артерії та перев’язку відкритої артеріальної протоки, потім пластику мітрального та тристулкового клапанів.
 
Але ці операції не принесли бажаного результату, тому для надання невідкладної допомоги хлопчику, потрібно протезування мітрального клапану. За час перебування у лікарнях фінансові можливості родини Архангельських майже вичерпались. На допомогу маленькому сердечку Ігоря прийшли наші друзі та партнери МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Вони придбали необхідний витратний матеріал та вже на початку червня малеча поступила на  протезування мітрального клапану. 
 
Оперативне втручання відбулося 26 липня, маленькому Ігорю був встановлений біопротез мітрального клапана. Після перебування у відділенні інтенсивної терапії та всіх необхідних процедур маємо надію, що з сердечком малечі все буде добре. 27 серпня маленького хлопчика у стабільно задовільному стані виписано.
 
Ми, разом з маленьким Ігорем та його батьками від щирого серця вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання біопротезу для хлопчика, та врятував йому сердечко. 
Бажаємо Ігорю та всій родині Архангельських здоров’я, щастя та мирного неба!