Бенко Микола

30 серпня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дев’ятирічного хлопчика з міста Тячів Закарпатської області Бенко Миколу, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA-R.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Миколи – Бенко Олеся Борисівна. Ми розпочали проект «Сердечко Миколи чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку хлопчика відгукнулась людина з великим серцем- Куршутов Сєяр Османович. Завдяки його благодійній пожертві необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
31 серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Бенко Миколі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 03 вересня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Миколою, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні Куршутову Сєяру Османовичу, який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Миколка, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!