Бігун Роман

18 березня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований маленький хлопчик з міста Донецька Донецької області Бігун Роман, який народився 06 червня 2017 року. У Романа вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно, а також трисомія по 21 хромосомі. Хлопчик потребував ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 64 200 грн.  
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Романа, Бігун Тетяна, біженка з м. Донецька. Зараз родина Бігун, разом з Романом проживає у місті Луцьку Волинської області. Свою допомогу по рятуванню вродженої вади серця у маленького хлопчика запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для Романа. 
 
20 березня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Бігун Роману. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 22 березня у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з мамою, Тетяною, батьком Андрієм, та маленьким Романом  щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати малечі життя! 
Романе, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!